Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 16:36   #298
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten pierwszy na moje oko nie będzie dobrze nawilżał, ale na przebarwienia może być niezły, dlatego warto poszukać drugiego kremu, który by miał substancje, które rzeczywiście tej skórze pomogą, nawilżą, a nie tylko poprawią jej wygląd. Bo z samym GT to tak jak poddać się liposukcji, zamiast przejść na trening i dietę. Jeśli koleżanka poleca, to może warto, a pod jakim kątem zachwala produkt? Nawilżania, poprawy kolorytu? Na moje oko będzie to produkt, który niestety daje tylko nawilżenie pozorne, taki full serwis, pod którym jednak skóra dusi się i pogarsza się jej stan na dłuższą metę, bo w kremie jest za mało czynników pomagających skórze, a więcej takich wypełniaczy, żeby tylko dobrze skóra wyglądała. Na przebarwienia jednak może okazać się niezły, ale raczej tylko na to.
Przede wszystkim dziękuję za szybką odpowiedź.
W ramach wyjaśnienia - nie zależy mi aby ten krem nawilżał, mam do tego inne. I jeśli chodzi o nawilżenie cery to nie mam większego problemu. Koleżanka poleciła mi GT Thiospot na przebarwienia (że niby rozjaśnia). Nie chcę sobie jednak zaszkodzić, a to co piszesz o "duszeniu" i "pogorszeniu" trochę mnie martwi. W takim razie warto czy nie? Przede wszystkim nie chcę sobie zaszkodzić. Czy stosowanie punktowo byłoby jakimś rozwiązaniem?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A słyszałaś o toniku pietruszkowym? Można samemu ukręcić, bardzo łatwo się go robi, super na przebarwienia Poczytaj w google, ale są też gotowce. No i produkty z witaminą C są zachwalane przez osoby z podobną do Twojej cerą, jakieś serum z wit. C wskazane
Czytałam o tym toniku, ale jakoś słaba moja wiara w jego działanie. Ale skoro polecasz, to spróbuję, pietruszka nie powinna zaszkodzić. Z wit. C kiedyś kombinowałam, dziękuję za wskazówkę.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując