Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-22, 19:25   #4577
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Wstawiam zdjęcia moich zdobyczy (zdjęcie robione w sztucznym świetle, ale kolory oddaje dość dobrze)
Od góry:
  1. I,m gel polish 77 - ciężko było go uchwycić bo okazał się całkiem transparentny, taki złoty brodzik
  2. Color Tale N66 - dużo o nim czytałam i oglądałam zdjęć, miał to być taki cielisty różobeżyk. Na zdjęciu wyszedł lepiej, przy świetle dziennym jest po prostu mlecznym różem. Kolor ładny choć nie o to mi chodziło.
  3. I,m gel polish 60 - miał być neonowym różem, a jest po prostu intensywnym mocnym różowym (neonu w nim nie widzę). Duży plus za genialne krycie.
  4. I,m gel polish 241 - typowy burgund taki jak miał być.
  5. I,m gel polish T24 - największy zawód. Miał być termiczny fioletowo różowy - a jest granat z brudnym różem. Kolor całkiem transparentny! I mam wrażenie ze na paznokciach nie będzie zmieniał koloru, bo musi być naprawdę gorący żeby coś było widać. Nawet do zdjęcia zdążył już ściemnieć

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Pokaż jak możesz 241 na wzorniku bo czekam na jego i nie oge się doczekać. ... od jakiego sprzedawcy i ile szły?
Zamawiane stąd:
https://pl.aliexpress.com/item/FOCAL...8.0.123.EmikV0

Zamówione 18.08 dziś miałam w skrzynce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Plik_001.jpg (68,7 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-09-22 o 22:33
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora