Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-17, 14:53   #4532
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Uff... Widze, ze nadrobilam


Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od typu ubezpieczenia i posiadanych zniżek. Nie koniecznie najnowsze auta mają najwyższe ubezpieczenia, np moja znajoma za 12-letnią Polówkę płaci 3500zł (za pakiet OC+AC). Auta powyżej 10 lat mają zwyżkę za wiek w momencie gdy bierze się AC no i dodatkowa sprawa znajoma nie ma wcale zniżek.

W sumie jest wiele zmiennych, oprocz tego co powiedzialas to rowniez wielkosc silnika, miejsce zameldowania glownego wlasciciela. Co do zwyzek za auto powyzej 10 lat to ja takich nie mam, za to powyzej tego wieku mozna tylko kontynowac ubezpieczenie a nie je rozpoczac. Czasem do znizek wystarczy tylko wspolwlasciciel ze znizkami, zmiana w dowodzie to kwestia 13 zl

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
No nie wiem oc+ac+nnw+ assistance jakieś premium i no nowe auto w sumie ...to za nóweczkę z salonu płaciliśmy dwa lata temu 1600zł w promocji

Ponoć jakieś podwyżi liv mówiła że 7 już w tym roku było ;/

Wspolczuje A nie szukalas promocji u innego ubezpieczyciela?

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-10-17 o 14:54
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując