Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 13:01   #8
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Pomijając temat weryfikacji ww. euphorii, pragnę się wtrącić by rozwiać mit naklejkowy. Otóż kupiłam w superpharm signorinę EDP 30 ml. Wszystko ok, wiadomo, oryginał. No i zaglądam pewnego dnia pod spód, a tam na naklejce stoi Eau de Toilette, 50 ml. Wyobraźcie sobie teraz moją minę... I do dziś mam zagwozdkę, czy to w S-P takie babole sprzedają (słynne "gorsze" partie), czy producenci mają już gdzieś ład i porządek, a do niestarannie wykonanych flakonów dochodzą błędne naklejki. Acha, kod na naklejce i kartoniku jest taki sam (kartonik 30 ml EDP).

Ciekawa jestem co odpowiedzą w SP. Napisz koniecznie.

Nie znam Signoriny ale skoro mówisz, że tylko po naklejkach mozna rozpoznać to może po prostu komuś w fabryce się pokićkało? A we flaszce jest EDT czy EDP?

A wracając do euphorii z w/w aukcji to naklejka to był po prostu z wielu szczegółów przemawiających na "nie". Bardzo popularny, podrabiany zapach, duża pojemność, dziwny kolor, brzydka butla. No i nieszczęsna naklejka. Poza tym butle Euphorii EDT i EDP się różnią jednak i trudno je pomylić.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora