Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Blusche
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-07, 21:58   #17
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a który z odcieni będzie stopniem jasności między bisque a cream Buff'd?
Trudno mi ocenić, mam tylko resztkę Buff'd Org. na ściankach pustego woreczka, więc na twarzy nie sprawdzę . Na ręku najbliższy Bisque i trochę ciemniejszy od niego był Butterscotch Toffee, ale jednak sporo jaśniejszy od Cream. Z kolei do Cream pod względem ciemności będzie zbliżony pewnie Brazillian (jeśli ma ciemność podobną do English Toffee). Spróbowałabym miksu Butterscotch Toffee i Brazillian, pół na pół. Oczywiście gdybam, bo Brazilliana nie widziałam . English Toffee z Butterscotch Toffee też by można zmiksować i wyjdzie coś miedzy Bisque a Cream, ale czuję, że Brazillian jest po prostu ładniejszy (bez tego oliwkowego brudku).

Na zdjęcia nie warto patrzeć. Bardzo przekłamane, takie podkolorowane.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na głównej stronie blusche jest napisane, ze kosmetyki te zostały stworzone przez dziewczynę która nie mogła dopasować nic do swojej azjatyckiej cery- może właśnie brakowało jej wyboru żółci w innych firmach mineralnych i stąd same żółte kolory podkładów?
Rozi, coś w tym jest. Trochę to wygląda jakby ktoś dla siebie te odcienie robił .

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a ja tak z czystej ciekawości - poziom EDM Fairly Light ale jaśniejszy z Blusche?
A to ja już raczej nie pomogę. A możesz do Fair Buff'd porównać? Ma być mniej żółty?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-05-07 o 22:01
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując