Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-29, 10:53   #739
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Martusia rozdziewiczyła wątek swatchowy
A co!

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
co do skunksików podłączam się do opinii KNK.. mam ten większy i jest mało precyzyjny.. próbowałam ostatnio nakładać nim róż i oczywiście się udało, ale musiałam się trochę nagimnastykować, żeby nie zaróżowić sobie pół twarzy teraz planuję kupno tego mniejszego albo wyślę koleżankę, która mieszka w Oxfordzie do MACa, albo zamówię na stronce i wyślą do niej, a ona przyśle mi tutaj
Ja muszę do tego namówić moją kuzynkę, żeby zamawiała dla mnie i przywoziła do Polski

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Z cieni wolicie Patinę czy Satin Taupe? Bo nie mogę się zdecydować dzisiaj chyba znowu skoczę do MACa, bo głupieję.
Satin Taupe!!! Mogę Ci zeswatchować dokładnie, ale Patina ustępuje Satinowi (chociaż ja bym powiedziała, że to cienie do dwóch różnych celów)...
Satin to dla mnie odkrycie roku, ma miękką konsystencję i piękny połysk. A Patina - fakt, twarda nie jest, ale jest troszkę bardziej ziarnista (troszkę), bo to frost. Ogólnie Patina daje transparentny połysk w kolorze miedzi z iskierkami różu. Fajnie wygląda jako bazowy do brązów i zieleni. Zaraz wrzucę swatche porównawcze na wątek.
EDIT: Patina na MUA ma oceny 4.4/5, Satin Taupe 4.6/5 Swatche już są.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-07-29 o 11:01 Powód: dopisek
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora