Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jedwab do włosów - co daje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-10, 11:37   #142
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Jedwab do włosów - co daje?

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ja mam ten "nowy" jedwab Joanny i porównałam składy i generalnie to jedyną różnica jest to ze w tym właśnie jedwabiu nie ma, reszta składu sie praktycznie nie zmieniła, wiec tam nie ma co wysuszać, alkoholu nie ma, i generalnie strasznie bawią mnie b.pozytywne opinie starej wersji i b.negatywnej nowej pochodzące od jednej osoby
Wiesz, ja te opinie słyszałam od osób, które nie stosowały poprzedniego jedwabiu Joanny, między innymi,m od mojej siostry, która wcześniej miała jedynie serum Joanny z AB (i była z niego zadowolona). Mnie na początku jedwab Joanny pasował (mówię o tym starym), ale później kupiłam CHI, bo jednak ten Joanny wydał mi sie tak naprawdę mało wydajny, słabo wygładzał i nabłyszczał włosy. Tego nowego sama nie testowałam, opieram się na relacjach siostry, która zauważyła wysuszenie końcówek w trakcie jego stosowania. Ja w końcu przekonałam się do zapachu CHI, czasami podbieram mamie Waxa i nie chce mi się testować innych produktów tego typu Tym bardziej, że czasami poprzestaję na samym kokosie na końcówki
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując