Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dania sycące a jednak małokaloryczne... proszę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-19, 07:16   #17
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Dania sycące a jednak małokaloryczne... proszę

Ja po tym jak rzuciłam palenie (czyli około 2 lata temu) również mam tendencję do szybkiego wzrostu wagi przy nawet lekkim pofolgowaniu sobie. Myślałam, że to się kiedyś unormuje ale niestety.
Ponieważ apetyt dopisuje (niestety) oszukuję organizm jedząc duże ilości warzyw przy małej ilości mięsa np. na obiad brokuł gotowany ( w zimie z paczki warzywa mrożone, najczęściej w postaci mieszanki - w Lidlu są smaczne), kalafior z niewielką ilością mięska - tego co aktualnie ugotowałam dla Rodzinki (oczywiście dla nich tradycyjnie ziemniaki lub kasza). Objętościowo wychodzi dużo a ponieważ jest mięsko, czuję się długo najedzona. Oczywiście warto unikać potraw smażonych i panierowanych oraz tłustych.
Dodatkowo poświęciłam się i odstawiłam samochód, do pracy dojeżdżam autobusem co oznacza dodatkowo prawie godzinny spacerek dziennie . No ale to tegoroczne postanowienie wiosenne, które realizuję - na razie - zapałem
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując