Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 10:13   #452
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Używam sesy ponad pół roku (to niewiele). Kondycja moich włosów zdecydowanie się poprawiła (ale zamiennie z sesą używam też innych olejów). Ja zawsze miała dużo nowych włosków więc trudno mi w tym temacie się wypowiedzieć (a przez ostatni miesiąć, półtora coś się u mnie złego w organizmie więc włosy lecą jak głupie) ale na pewno zrobiły się grubsze, miękkie i bardziej lśniące.
Pół roku to sporo - jestem dość niecierpliwa
Widzę, że większość jest zadowolona z tego olejku, tylko ten zapach mnie przeraża, ale może się przyzwyczaję

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
przyszło wczoraj moje zamówienie z Biolandera - ekspresowo!
Od razu musiałam spróbować savon noir z Alepi i powiem Wam, że jestenm zachwycona - super gładka, oczyszczona i ukojona mam wrażenie buzia po nim. Dobrze się zdecydowałam i nawet zapach mi nie przeszkadza - a bałam się że będzie gorzej

Zdecydowanie mniej pasuje mi zapach kremu do rąk z sylveco - to taki zapach podpsutego rumianku miał być do pracy ale nie wiem czy ktoś zniesie ode mnie taki zapach
Ciekawo jak na dłuższą metę spisze się to mydełko. Opowiadaj

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
śledzę ten wątek z zachwyrem, niestety gorzej z nabywaniem naturalnych kosmetyków, ale dołączyły ostatnio do mojej skromnej kolekcji mydełka (miętowe i kwiat pomarańczy to jakieś bezfirmowe, ale skład, oprócz barwnika mają naturalny i naprawdę nie wysuszają skóry, pozostałe z mydeł tuli jeszcze nie uzywane), płyn do demakijażu simple i dezodorant lush - mój pierwszy kosmetyk tej firmy, nie wiem do czego mi się przyda dezodorant w pudrze, ale darowanemu koniowi... trzeba przyznać że pachnie obłędnie kokosem
Witamy Z nami szybko powiększy się Twój zestaw kosmetyków, nie martw się
Dezodorant w pudrze, to chyba nie najlepszy pomysł, chyba, że na stopy... Ale to i tak pewnie widać ten proszek, co? Skład Lusha powinnaś sprawdzić. Niekoniecznie może być naturalny.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się cieszyć czy martwić. Wyniki dobre (trochę mało sodu, ale to uzupełnię). Więc przyczyną albo są hormony (a endokrynolog dopiero pod koniec września) albo stres
Ciesz się! Choć jedno z głowy. Nie da się szybciej ustalić wizyty? Postaraj się nie stresować, może coś się zmieni... Kupuj kosmetyki na poprawę humoru
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora