Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 11:34   #455
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ratunku

Nie zakładam nowego wątku bo wiem że tu częściej ktoś zagląda niż ja odświeżam stronę w przeglądarce.

Nałożyłam dziś z rana na twarz maseczkę nawilżającą z aloesu z ALTERRA i Po 10 minutach (producent zaleca 10-15 min) moja twarz płonęła. Jestem czerwona jak burak, policzki są gorące - umyłam twarz żelem do twarzy i nałożyłam emulsję na dzień ale to podrażnienie nadal widać i czuć. Co ja mogę z tym zrobić? Co mogło wywołać taki efekt?

Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis oil, Zea Mays Germ Oil, Glycerin, Glycine Soja Oil, Alcohol, Olea Europaea Fruit Oil, Sorbitol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Stearic Acid, Parfum, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Xanthan Gum, Bisabolol, Linalool, P-Anisic Acid, Sodium Lactate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Limonene, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Geraniol, Helianthus Annuus Seed Oil, Lactic Acid, Citronellol, Citral.

Teraz poczytałam recenzje. Mądra Kasia po szkodzie

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-07-29 o 11:36
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora