Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 12:25   #465
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie mniej pasuje mi zapach kremu do rąk z sylveco - to taki zapach podpsutego rumianku miał być do pracy ale nie wiem czy ktoś zniesie ode mnie taki zapach
A jaki ten krem jest w działaniu i konsystencji?

Cytat:
Napisane przez Kaska*
Nie do konca sie z Toba zgadzam. Dawniej uzywalam plynow do higieny intymnej i mialam nieustanne infekcje. W koncu zmienilam ginekologa i nowa lekarka kazala mi uzywac mydla. Infekcje sie skonczyly i juz od 3 lat nie mam z nimi problemu. Pisalam juz kiedys o tym na forum intumnym i dziewczyny na mnie najechaly, ze zle ph i te sprawy. Jesli uwazasz, ze mydlo to zly pomysl to Cie nie namawiam, ale jak ktos uzywa i mu nie szkodzi to niech uzywa dalej...
Jeśli 3 lata uzywasz i nic sie nie dzieje to OK, ludzie różnie reagują na różne rzeczy (może wcześniej uzywałaś kiepskich płynów?). Każdy też decyduje o sobie. Jednak polecanie innym czegoś coś jest sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem nie uważam za słuszne. Po co codziennie niszczyć flore bakteryjną skoro można tego nie robić?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora