Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 15:37   #472
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
A czemu? Ja dopiero od niedawna uzywam mydel do twarzy i jak narazie jest ok, ale troche sie martwie ze po dluzszym czasie wysuszy...
Ja od 3 lat używam mydeł do twarzy i żadno mnie nigdy nie podrażniło ani nie wysuszyło.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Po prostu źle mi się współpracuje z mydłem. Preferuje tylko do dłoni.
Bo Sekretny ma słabość do żeli nanananana

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Mam prośbę do szczęśliwych posiadaczek oleju wspaniałego Alepii - czy mogłybyście zerknąć na swoje egzemplarze i napisać mi, czy jest na opakowaniu jakakolwiek informacja na temat stężeń/proporcji poszczególnych olejów? Umieszałam co prawda jakąś swoją wersję (nawet bogatszą w składniki odmładzające), ale chciałabym się upewnić, czy ma ona cokolwiek wspólnego z oryginałem. Będę baaardzo wdzięczna
U mnie nie maSą tylko wyliczone w kolejność-i tak sobie myślę,że ten który jest pierwszy stanowi największe stężenie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora