Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 18:43   #476
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kaska, tez wlasnie zauwazylam ze kosmetyki Holland&Barrett sa malo naturalne. Nie kupuje tam raczej kosmetykow. Wlasciwie to wiekszosc zamawiam na iHerb ze Stanow bo sporo taniej mnie to wychodzi. Mozesz obadac watek iHerbowy na biochemii kosmetycznej. Jest tez Lucky Vitamins i ma nawet ciupke taniej, ale nie sa sprecyzowane koszta przesylki, jest chyba kalkulowana wagowo. Mozesz zerknac sobie na ich strone - jest bardzo kolorowa i niesamowita mnogosc produktow. Ze stacjonarnych to najczesciej kupuje albo w tkMaxx, bo rzucaja cos czesto, ale tutaj musisz znac sie juz conieco na skladach, bo nie odzdzielaja kosmetykow naturalnych od tych drogeryjnych. Czesto miewaja Laidbare, rzadziej inne (przynajmniej u mnie). W Bootsie trafisz na firmy Naked i bootsowa firme botanicals i w niej podserie Organic. Wielkie Bootsy maja ponoc Burt's Bees i Yes to... U mnie tego akurat nie ma. Wczoraj bylam np w Debbenhamsie i rzucili na wyprzedaz zestaw balsamow do ust z Burt's Bees za 2,99 z 9,99. Byl tez taki fajny hand salve ale zapomnialam nazwy firmy(taka masc do suchych rak) w puszeczce zupelnie naturalna) o zapachu
Geranium ) - za 1,50 przeceniony z 5. Reszty nie kojarze. Pewnie u ciebie wiecej tego jest - ja nistety na z.adupiu mieszkam. Niektore rzeczy kupuje tez stacjonarnie w prywatnym sklepiku organicznym. Sa to m.in.: mydlo Chandrika, pasty do zebow, czasem dezek, maja tez Welede i Lavere.
Jesli chodzi o inne sklepy internetowe to przegladalam kiedys brytyjska strone Aubrey Organics szukajac dostepnosci ich rzeczy na wyspach. W podstronie wyskoczylo mi cale mnostwo sklepow, ktore pewnie maja jeszcze inne firmy. Niestety strona zostala przerobiona i nie ma juz tych linkow, bo sami sprzedaja online.
Znalazlam natomiast cos takiego:
http://www.organicliving.ukf.net/personalcare.htm


Hey! moja zagubiona paczka z iHerb dotarla jednak kiedy juz polozylam na niej laske Nie masz pojecia jak sie ciesze! W srodku same precjoza... Napisze szczegoly na watku iherbowym.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora