Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-10, 08:42   #1035
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mnie nawet w chlebie nie przekonuje omijam taki z daleka podobnie z brukselką, jej smak nie od przejścia jest
Domyslałąm sie
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

To według mnie potwornie śmierdzi kalarepa. Ale ostatnio w Lidlu nieopatrznie kupiłam camembert,którego nie dało się zjeść,bo śmierdział jak połączenie niemytej stopy z kupą Nawet mi lodówka zaśmierdła, więc próbowałam go wietrzyć na dworze,nie pomogło
Hehe. Też kiedyś taki mieliśmy

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Znowu mi niedobra Evelinka poparzyła płytkę
O kurka....

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ktoś tu widzialam kusił CC... jestem silna - uf!

Tutaj obiecane zdjęcie. Paznokcie się rozszerzaja i w ogóle nie mogę migdałków zrobić... teraz już ciut jeszcze podpiłowane, to zdjęcie z początku tyg.
Ale same powiedzcie podobne do obecnych Coone, nie?
Faktycznie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dwie odżywki Kinetics- Foczkę i Rekina. Miałam ochotę kupić wszystkie,bo jak jest coś o nazwie Turtle,czy Rhino to przecież taaakie słodkie No i Kinetics wycofują z Hebe
Ciekawam rekina

Nie żartuj! To byłby koszmar
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cze kochane
Nie wiem czy dam radę na siedząco Was nadrobić.
Wstawiam porównanie - prosiła o nie Śnieguś.
Colour Alike kontra mgiełeczka SB

Śnieguś muszę Cię zmartwić to dwa różne lakiery
Mgiełka- na wskaźniku i maluszku
Top holo - na fakierku i serdecznym

Na dokładkę na wskaźnik i fakierka nałożyłam 1 warstwę topu. Oczywiście top tłumi efekt holo

A i przepraszam za Bajtowego kłaczka, się zaplątał
Hm... Nie wiem czy go muszę...

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Miałam taki sam przypadek z serami pleśniowymi, u znajomego na urodzinach, podali sery na desce, z winkiem i winogronkami. Smrodek unosił się nieziemski Twarda byłam wybrałam najbardziej śmierdzący, kilka minut później siedziałam w łazience
(...)
Dziewczyny jakie odżywki w Hebe kupujecie??
A ja tam lubię takie.
Kiedyś kupiliśmy taki regionalny półtoraroczny. Brzydkie to jak diabli. Waliło jak się masz, ale pyyycha. Bardzo ostry w smaku, i można go było tylko odrobinkę.

Foczkową

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wiesz po paru drinkach odważna ale potem masakra, 3 dni ten ser czułam w ustach, dramat normalnie ale nie pomna tego, ostatnio w Karfurze zobaczyła żółty ser za 79 złociszy, za kilogram , myślę sobie mniód pewnie w gębie będzie, muszę spróbować, bo umrę i nie będę wiedziała jak taki ser, za prawie 100 smakuje. Kupiła kilka plasterków, dumna wracam do domu- jeszcze się powstrzymywałam żeby w autobusie nie zeżreć, pokroiłam, ułożyłam na talerzyku, wołam tałatajstwo- macie hołoto małorolna, wcinajcie ser za 100. Pomiędlili, jako i ja też, Młody pomlaskał i stwierdził że smakuje jak topiony Hochlanda. Patrzcie no, jaka ta młodzież niewyrobiona smakowo no
Hehe.
Dobre.


Mani mam.
Dwie dziewice. Zakupone w sobotę i od razu zmalowane.
Safari biały i jakieś dziwne coś

IMG_20140208_220121.jpg

1391973006198.jpg
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora