Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-10, 09:23   #1042
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45071056]
Piękne są
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dokładnie takie odczucia mam
no właśnie, dlatego ja jednak odpuściłam mimo tej okazji dzisiejszej- gratisowej wysyłki.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Coś dziewczyny proponowały ale wpadłam chyba wtedy w chinkowy albo essiakowy szau i jakoś tak zaniedbałam
hehe może jeszcze Ci ta potrzeba wróci

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4507198 5]
Soł tru...
Ja tam wierzę, że będzie szał jak te boczki podrosną A najciekawsze jest to, że pewnie poprzednia edycja kwadratów a obecna, to dwa różne światy. Ja nie wiem jak to się dzieje, ale nasze paznokcie normalnie ewoluują. Kilka czy kilkanaście miesięcy piłowania w konkrety sposób jakoś jednak wpływa na płytkę, nie tylko na przyrost ale w ogóle. Jak? Nie wiem, ale tak mi się wydaje z tego co widzę.

Pjona

Ciekawa jestem jak na czerni, albo na butelkowo/szmaragdowej zieleni...
.[/QUOTE]


na niektórych boczki po skróceniu są już niemal całe, na innych mi jeszcze sporo brakuje. Ale myślę że to kwestia ok. 2 tygodni
no jasne, mimo że może się tego nie dostrzega jak już mi te boczki odrosną może zrobię jakieś porównanie.

pjona

na jednym blogu jest swatch na czerni

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani mam.
Dwie dziewice. Zakupone w sobotę i od razu zmalowane.
Safari biały i jakieś dziwne coś

Załącznik 5577607

Załącznik 5577608
podoba mi się ten glitter, mimo pasków, może dlatego że fajnie się z bielą zgrywa ale chyba topu dużo, bo bułeczkowo wyglądają

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niom

Na zdjęciach zawsze wyglądały perfekcyjnie, ale masz rację.W realu inaczej.
Na pewno delikatniejsze
no delikatniejsze, ale na razie nie czuję się ciężko z kwadratami

przyszły moje chinki
lion jest cudny, nie wiem czemu go nigdy wcześniej nie kupiłam skoro mi się podobał odkąd wyszedł
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora