Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-31, 01:09   #2161
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak właśnie robię, mokrą ściereczką, mleczko, ściereczka, potem miód, ściereczka, a na koniec nawet jeszcze przepłukuję ściereczkę i jeszcze raz dokładnie oczyszczam twarz z resztek oczyszczaczy, może ktoś uzna, że mam fioła, ale taki mam nawyk i już

To od razu możesz sobie darować, w Rossmannie nie znajdziesz niczego takiego Składy są albo z parafiną, albo z podrażniaczami, które np szczypią. No, chyba, że o czymś nie wiem. coś przeoczyłam Prędzej w aptece może coś utrafisz, np Anidę, mają taką emulsję micelarną czy coś, ew. emulsję Cetaphil, ale to jeszcze nie jest do końca mleczko, ponieważ zawiera detergent. Poszukaj ew. mleczka Sylveco (apteki), miałam próbkę, jest całkiem niezłe, chociaż wiadomo, po próbce było ok, a po dluższym stosowaniu to nie wiem, ale w kwc jest chwalone. Albo mleczko Fitomed ( też apteki).


Jestem po migdale, krem Sylveco nagietkowy lekki wcale lekki nie jest, poradził sobie dobrze z przesuszem, łagodny, ale jak dla mojej cery nie ma nic wspólnego z lekkością.
Kurcze, szkoda że w Rossmanach nic ciekawego nie ma, mimo wszystko jutro będę prawdopodobnie miała chwilę na poszukiwania, więc przegrzebię składy. Liczyłam np. na Alterrę, ale z tego co patrzę po KWC to część powycofywana już Ewentualnie pozostanie mi zrobić zamówienie na DoZie. Skąd ja wezmę na to wszystko pieniądze Dzięki za nazwy kosmetyków, teraz będę wiedziała za czym się rozglądać.

Umyłam dzisiaj pierwszy raz twarz miodem. Matko, ale to było ciekawe uczucie Cera od razu zrobiła mi się taka milusia w dotyku. Ciekawe jak to wyjdzie na dłuższą metę, póki co miód wydaje się również idealny do masaży, więc jak za jakieś dwa tygodnie do nich powrócę, będę się masować na miodku.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora