Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybielanie zębów- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-02, 07:32   #43
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
Re: wybielanie zębów

z wybielaniem zębów jest tak
1) srodek do wybielania zawarty we wszelkich specyfikach to karbamid(nadlenek mocznika) jest to coś co sami sobie produkujemy codziennie... już w starożytności wybielano sobie zeby moczem ale nie jest to apetyczny sposób na uzyskanie białych zebów
2) srodki w drogeriach - mają niskie stężenie srodka wybielającego.. ich działanie 2x po pół godziny przy dużo większym stężeniu srodków jakie dostaniesz od lekarza i działąjących 8 godzin ma się ja ogień do wody... http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gifowszem.. wybielą one twoje zeby ale bedziesz musiała często wybielanie ponawiać... poza tym paski... są krótkie - obejmują zęby tylko od kła do kła.. w żadkich przypadkach masz zakres od 4 do 4... dodatkowo są wąskie... obejmą ci koronę ale nie sięgną do szyjki zęba czyli przy dziąśle zęby nadal będą ciemne...
3) środki do wybielania w gabinecie stomatologicznym - sa różne steżenia 10%, 15% 25% i więcej ale to stężenie tylko do wybielania w gab. stomat.
ja najczęsciej wybielam zęby swoich pacjentów 10% lub 15%(i to max ... żadko kto wytrzyma wybielanie większymi stężeniami)do wybielania robione są wyciski na bazie których powstaje model twoich zebów.. technik zrobi specjalnie dopasowane szyny, które nie będą odstawały i nie będą kaleczyły...

na moim przykładzie - wybialałam sobie zęby 4 lata temu... zchodziłam z koloru A3,5 przód i A4 od kła do tyłu... ktoś kto się orientuje w kolorach stomatologicznych wie jak bardzo ciemne sa takie zęby...

wybieliłam zeby do B1... po 4 latach mam kolor A1... więc nadal jaśniutkie bez konieczności ponownego wybielania...
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując