Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka to ukraińska uroda?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-03, 15:16   #23
claire_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
Dot.: Jaka to ukraińska uroda?

I Polki i Ukrainki wiele się od siebie nie różnią (jeśli w ogóle się różnią). I to i to słowiańska uroda. Mam przyjaciół z całej Ukrainy i nie ma różnic (oczywiście pomijamy jakieś indywidualne cechy poszczególnych osób). Dziewczyny głównie mają włosy w naturalnym blondzie (czyli raczej taki trochę ciemniejszy), szare/niebieskie oczy, raczej wąskie usta, jasna cera i są średniego wzrostu. Mongolskie, kozackie korzenie czasami wpływają na kształt oka właśnie taki lekko skośny. Ale jeśli takie osoby są obywatelami Ukrainy, to zwykle pochodzą z tej wschodniej/ płd-wsch. części.
Będąc we Lwowie też nie zauważyłam żadnych różnic. Ale może dlatego, że tam jest dużo Polaków :P
Z mężczyzn zarówno blondyni o okrąglej twarzy, jasnej cerze, jak i bruneci z brązowymi oczami i pociągłej twarzy. Z przewagą raczej tych pierwszych :p Białorusini i Białoruski mają ten sam typ urody co ludzie z Ukrainy i Polski.
Zresztą Polska kiedyś była wielka i za wschodnią granicą pewnie płynie w ludziach wiele polskiej krwi :P
__________________
Nie jestem idealna. Ale za to wyjątkowa...
--------
claire_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując