Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - cz. 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-01, 09:14   #3329
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16870220]
macie rację. ale co zrobic w sytuacji gdy moja długoletnia klientka mowi ze przeprasza ale nie bedzie u mnie juz kupowac.
ja pytam dlaczego; bo u nas w pracy -40,-45%sprzedaje kosmetyki inna pani.
pytam o jej nazwisko-a ona podaje nazwisko MOJEJ OMS!!!!!!!

dowodow nie mam-za reke nie zlapalam, ale ta kobieta nie zna nazwiska OMS, NIE MOGLA SOBIE TEGO WYMYSLIC.[/QUOTE]

ciekawe czy Avon coś z tym zrobi

Cytat:
Napisane przez teroslawa Pokaż wiadomość
A ja właśnie dostałam pierwsze i ostatnie zamówienie z tego katalogu - na biżuterię, w sumie za 80 zł. Bo kosmetyki ta dziewczyna woli kupować na allegro, są tam o połowę tańsze niż w katalogu. Pozostałe klientki przeniosły się na zakupy allegrowe już w poprzednich katalogach, "bo u mnie jest za drogo", a na alle taka np. LBD kosztuje nie 49,90, a 30 zł z darmową wysyłką.
I tym sposobem najprawdopodobniej składam moje ostatnie zamówienie w Avonie... Ostatni raz wezmę następne katalogi, jeżeli nie będę mieć żadnych zamówień, to po 6 latach niestety podziękuję Avonowi za współpracę.
niestety, taka jest u nas rzeczywistość

Cytat:
Napisane przez ewa_krk Pokaż wiadomość
No niby tak ale na te kubki czy podstawki to trzeba bylo 1 zamówienie złożyc + 1zł za te kubki
a tu przez 4 katalogi 250zł (wiem ze to nie jest dużo ) ale dodtakowo prawie 40zł za torebke która jak dla mnie jest porażka i nie chce mi sie wierzyc ze wartośc 1200zł no bez jaj za coś takiego

Najlepszy był TPS
to jeszcze się płaci potem za tą torebkę i nieby wartość tego badziewia to 1200 zł

niech wróci TPS
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora