Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-27, 17:35   #3
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

Cytat:
Napisane przez zassamel Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wiem że to miejsce dla kobiet ale chyba na żadnym innym forum nikt tak bardzo nie będzie wiedział w czym problem jak wy kobiety!
Mój problem dotyczy erekcji podczas seksu oralnego.Kiedy moja partnerka zaczyna mnie pieści ustami zaczynam tracic wzwód.Dodam że to nie był pierwszy raz,kilka razy się nam udało ale po pewnym momencie stało się to samo.Teraz za każdym razem kiedy to robimy czuje że nie zdołam,myślę o tym żeby tylko był twardy-niestety to mnie bardzo stresuję i wynikiem tego jest brak erekcji.W dodatku moja partnerka też się do tego zraziła jestem jej pierwszym partnerem i ona obwinia za to siebie,myśląc że to jej wina...że jest za słaba,albo że ja jestem za bardzo wymagający.Wynikiem tego jest praktycznie brak seksu może 2 razy na miesiąc.Cczuje że ona się nie spełnia całkowicie w tym co robi.Co mam robic?Proszę o poradę.
to pogrubione to jedna z odpowiedzi na Twoje pytanie...

dalej... wydaje mi sie z włsnych obserwacji to wynika, że wiele kobiet (choc pewnie nielatwo sie do tego przyznaja) maja problem z zaspokojeniem oralnie swojego mezczyzny - ja np. jestem jedna z nich. I nie chodzi tu jedynie o utrate erekcji, ale o doprowadzenie do wytrysku... Ja czasami choc moj facet ma pelna erekcje nie potrafie go doprowadzic do orgazmu. Niejednokrotnie musi mi pomoc... ( w rozny sposob, powiedziec, pokazac)
Dlaczego tak jest?? zastanawialam sie nie raz, i oto moj wniosek:
Mezczyzni sie masturbuja przez dlugi, dlugi czas... sami kieruja swoimi ruchami (mocnymi, delikatnymi,) szybkoscia tych ruchow, natezeniem i tak przyzwyczajaja sie do swojego dotyku siebie i swojego wacka i tak mezyczna mastrubuje sie "latami" potem spotyka kobiete ktora nijak nie moze zastapic tej jego raczki... i Nigdy jej nie dorowna...

Jesli sie masturbujesz probonuje zaprzestac, odzyczaj "ptaka" od Twojego pieszczenia... Niech przyzwyczia sie do dotyku Twojej partnerki...

Jesli to nie to co napisalam wyzej to chyba musicie zrezygnowac z tej formy seksu...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując