Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-27, 23:23   #7
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
to pogrubione to jedna z odpowiedzi na Twoje pytanie...

dalej... wydaje mi sie z włsnych obserwacji to wynika, że wiele kobiet (choc pewnie nielatwo sie do tego przyznaja) maja problem z zaspokojeniem oralnie swojego mezczyzny - ja np. jestem jedna z nich. I nie chodzi tu jedynie o utrate erekcji, ale o doprowadzenie do wytrysku... Ja czasami choc moj facet ma pelna erekcje nie potrafie go doprowadzic do orgazmu. Niejednokrotnie musi mi pomoc... ( w rozny sposob, powiedziec, pokazac)
Dlaczego tak jest?? zastanawialam sie nie raz, i oto moj wniosek:
Mezczyzni sie masturbuja przez dlugi, dlugi czas... sami kieruja swoimi ruchami (mocnymi, delikatnymi,) szybkoscia tych ruchow, natezeniem i tak przyzwyczajaja sie do swojego dotyku siebie i swojego wacka i tak mezyczna mastrubuje sie "latami" potem spotyka kobiete ktora nijak nie moze zastapic tej jego raczki... i Nigdy jej nie dorowna...

Jesli sie masturbujesz probonuje zaprzestac, odzyczaj "ptaka" od Twojego pieszczenia... Niech przyzwyczia sie do dotyku Twojej partnerki...

Jesli to nie to co napisalam wyzej to chyba musicie zrezygnowac z tej formy seksu...
A ja myślę, że sex oralny jest o wiele przyjemniejszy od rączki tylko trzeba nabrać wprawy w tym. I konieczne są wskazówki partnera - werbalne (dobrze pogadać o tym zanim zabierzecie się do pracy) i niewerbalne (jakieś gesty, które mogą okazać się pomocne dla dziewczyny i ułatwić jej sprawę. Trzeba się siebie uczyć.
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując