Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-10, 07:17   #3699
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
pustki na tyle duze ze wchodząc kilka razy dziennie na wasz wątek nie muszę przewalać się przez kilkanaście nowych stron

Bunny pewnie pracuje kochana

gorzej? no ale będziesz krócej niż wczoraj, ale i tak jesteś wytrzymała.ja bez kawy ani rusz
kolejny dzien bez kawy i zadnego energetyka
mam nadzieje,ze wszystko u niej dobrze

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
z tymi rozmiarówkami też mam zawsze problem bo raz na mnie pasują 38 a raz 39 czarne lity mam ze Stylowych i rozmiar to 38.5 (8 - dl. wkładki 25cm) i przyznam szczerze śmigałam w nich całą jesień i zimę do skarpetek i wydawały mi się dość luźne drugie znów z SequinShoes mam te co w załączniku i tam akurat 39 (6 - dł. wkładki 25cm czyli taka sama jak w tych ze Stylowych) a są idealne co mogłoby się wydawać że to raczej odkryte buty powinny być luźniejsze
no ja mam z DeeZee roz.37 gdzie dl.wkladki to 24cm, teraz znalazlam inne 37 na All i dlugosc wkladki jest 23,5
rozm.38 ma dl.wkladki 24 ale nie wiem jak sie do tego odniesc

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



nie ma co zabardzo , bo nie widać dokładnie na foto

fajny jesteś chodzi mi o styl a włoski masz super

ja dziś znów uśmiałam si co niemiara i nie wiem czy coś ze mną jest nie tak czy z edukacją napisze wam przykład zadania jaki mój syn miał do odrobienia bo być może wy będzie znały na niego odpowiedź otóż:
,,Ala wyszła na zakupy o godzinie 15.Wydała na zakupy 20zł. O której wróciła?"


Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oo dziekuję bardzo mi milo

co do tego zdania....wróciła o 15:05. bo co można kupić za 20zł? no prosze was...

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------



Dziekuje
w promo 2 farby Palette
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora