Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-10, 10:10   #3704
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witam! Kupiłam farbe fanola i do tego wode 9% Kolor farby- super blond platynowo-perłowy. Do tej pory farbowałam wellatnem ty najjaśniejszym blondem i efekt miałam ok. Kiedyś farbowałam u fryzjera i wiem, że fryzjerka do moich włosów używała 9% wody.
Kupiłam tę farbe bo liczyłam na efekt platynowego blondu. Na palecie była taki ładny platynowy, białawy ale nie wpadający w żaden szary popiel. Pani w sklepie poradziła na moje włosy 9% wody. Niestety włosy na odroście wyszły jasne ale w odcieniu lekko złotawym. Efekt ogólnie podobny jak po wellatonie. Zastanawiam się czy mogłabym następnym razem użyć 12%? Trochę się boję czy to nie zniszczy mi włosów bo nigdy nie używała takiej wody. Mo naturalny kolor to średnio ciemny blond.
Aha i chciała dodać, że jak stosuję szampony niebieskie np joanny to efekt jest taki ze te wczesniej farbowane włosy na dlugości maja platynowy odcień lekko niebieski połysk a u nasady ie widać zmiany przez co kontrast jest jeszcze większy.
Proszę o jakieś porady i wskazówki z góry dziękuje.
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora