Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 15:21   #980
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cień Sand Dollar jest prześliczny Idealnie współgra z MACową kredką do oczu Coffee. Bardzo pasuje ten duet do moich piwnych oczu, tradycyjne brązy mi nie służą

Szminka zaś ma prześliczny, chłodny, zgaszony odcień różu. Corri masz oko Nie miałam takiego koloru w swojej pomadkowej kolekcji, niedawno w MACu szukałam, ale wszystkie mi się wydawały za ciepłe.
Pomadka, podobnie jak tradycyjne błyszczyki Bobbi Lip Gloss ma właściwości pielęgnujące

Zdecydowałam się też na BB Cream, choć jak go testowałam kilka m-cy temu to się nie polubiliśmy. Niedawno dostałam próbkę odcienia Light (fajny, ale troszkę dla mnie za blado-beżowy) i testowałam go z innym kremem. Zauważyłam, że mój naturalny krem Thalgo nie współgra dobrze z BB Creamem, tak jak i z podkładem Long-Wear. Do tych dwóch produktów najbardziej nadają się zwykłe kremy nawilżające
Spodobał mi się efekt po BB Creamie, taki na co dzień w sam raz i szybko się aplikuje.

Błyszczyk Nougat lekko rozjaśnia mi usta. Mi się podoba, był na wishliście od dawna

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Milla, a polaczylas ten kupon na 45zl i zniżkę na urodziny?
Ja ten bb cream mam kolor light.. Cień bardzo mi sie podoba tez go oglądałam...
Zdradzę ze rownież byłam na złotych i pytałam juz o ta promocje, konsultantka rownież mi powiedziała ze juz od jakiejś klientki o tym słyszała
o, a ja myślałam, że ona od Ciebie się dowiedziała bo chyba byłaś wcześniej niż ja widać, ktoś inny jeszcze się pytał

Nie połączyłam, bo nie można. Kupon 40 zł zrealizowałam przy płatności za BB Cream, a za resztę zapłaciłam oddzielnie wykorzystując -10%.
Niestety u nich żadne promocje się nie łączą

Zastanawiałam się nad tym odcieniem Light i nawet mi pasuje zimą, niestety mniej kryje u mnie zaczerwienienia, a Fair ma więcej pomarańczu więc wiadomo, który mi nie szkodzi, a kamufluje trochę, co trzeba.

Kaja, a Ty jakiego kremu używasz pod BB Cream?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując