Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobry i trwały lakier do paznokci...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-16, 05:48   #229
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez MajaLipczak Pokaż wiadomość
ja kupuję klasyczne lakiery w Indigo, bardziej nie dla siebie, a dla klientek, ale wszystkie są zadowolone i trwałością, i kolorkami
No właśnie ostatnio myślałam, by spróbować klasyczne od Indigo

Ja ze swojej strony polecam lakiery Kabos oraz Golden Rose. W tej drugiej zdarzają się buble, ale mimo wszystko lubię tą firmę.

Ostatnio odkryłam również Vinylux od CND i przepadłam! Jak nimi się cudownie maluje. Po hybrydach zwątpiłam, czy jeszcze umiem malować klasycznymi, bo szybko zastygają i ciężko pomalować przy skórkach itd, ale te mają idealny pędzelek. Na pewno kupię więcej kolorów.

Co do trwałości, to u mnie lakiery bez odprysków trzymają się parę dni - nie licząc lekko startych końcówek, bo nigdy nie umiem dobrze zabezpieczyć wolnego brzegu. Tyle, że mi nadal płytka nie odrosła po hybrydach, więc paznokcie mam zmatowione - to na pewno wpływa na długość mani.

Może to trochę głupie, ale w Vinyluxie podoba mi się to, że firma wypuszcza nowe kolekcje regularnie, bo lakiery klasyczne u nas w Polsce są trochę niekochane Przez ostatnie 3 lata robiłam tylko hybrydy i jestem przyzwyczajona do nowości itd

Parę lat temu miałam też z 2-3 lakiery Essie, ale nie pamiętam jak się u mnie trzymają. Coś czuję, że zamówię niedługo jaiś kolor z Zalando, ale na razie mam fazę na Vinylux, więc zamówię coś w Ekercie
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując