Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 16:43   #638
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja nawet sklepowych nie używam następnego lata

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------



Nie, kupuję w normalnych sklepach. Mięso na barfa dla kotów kupuję w dobrym (czyt. mięso jest świeże) mięsnym. Warzywa i owoce w sezonie mam od babci. Jedynie banany i cytryny kupuję bio, z Lidla, bo są lepsze w smaku
Zazdroszczę warzyw i owoców od babci.
W sumie ja mam mały ogród przy domu, ale dość blisko autostrady jesteśmy i na terenach w pobliżu kopalni to nie wiem czy ogródek warzywny zdał by egzamin. Ale kupiłam dzisiaj jabłka w ekologicznym i jestem w szoku, zupełnie inaczej smakują, a zapach! Stwierdziłam, że muszę spróbować innych warzyw i owoców z takiego sklepu choćby ze względu na smak.

Co do psa zdecydowałam, że kupię mu TOTW, kotu muszę kupować Royala urinary, ale też mu TOTW kupię i będę łączyć. Przysmaki mam już z Animody upatrzone.

Dzisiaj miałam możliwość testować kosmetyki z L'Orient i Be Organic, idę o nich poczytać, szczególnie to drugie ma fajne ceny.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora