Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-28, 06:20   #30
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Super Noor! dzięki na pewno zastosuje się do Twoich zaleceń jeśli chodzi o podane witaminy i min.,które to wiesz, że są potrzebne na trądzikową - moją cerę bo właśnie widzę, że dziewczyny często piszą o włosach i cerze, a ja chciałabym się skupić na cerze, ewidentnie trądzikowej, z włosami nie mam, problemów - póki co a pytałaś o dawkę ACNO, brałam 1 dziennie, bo na opakowaniu pisało, że nie można brać więcej jak 1 dziennie. a, że nie wiedziałam dotąd czego ile skóra potrzebuje to brałam 1, w innym razie gdybym wiedziała wcześniej może bym spróbowała zwiększyć dawkę, ale też na pewno niechętnie bo wtedy bym musiała wydac 2 razy wiecej,a 1 op kosztuje 30 zl koszmar, ile to wszystko kosztuje!! a Noor swoją drogą Ty jakie polecasz tabletki poza MSM?? tak dobrze znasz składy może polecisz jakieś takie, które to super łącza jak najwięcej tych wszystkich składników, które mi podałas?? może być także kombinacja kilku różnych które to by siem uzupełniały i razem świetnie komponowały poza tym pewnie jak Smok polecała zakupię B complex, tym bardziej, że ja nie lubię rzeczy, które mają wit b, a jest baaardzo ważna jak widzę bardzo mi pomagacie dziołszki cieszem siem

Edytowane przez olusia006
Czas edycji: 2006-02-28 o 06:40
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując