Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brązu na blond - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-15, 12:42   #353
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: z jasnego brązu do blądu

Pomyślałam, że się podczepię pod ten wątek

Od paru lat farbowałam włosy na bardzo jasny blond (mój naturalny kolor to ciemny, mysi blond, który się ciężko rozjaśnia drogeryjnymi farbami). W październiku coś mnie podkusiło i stwierdziłam, że, jako iż nie stać mnie już na farbowanie u fryzjera, to przyciemnię włosy, dzięki czemu będę mogła je farbować sama.

Najpierw kupiłam szampon koloryzujący Garniera Color & Shine, odcień "Blond", a po miesiącu, jako, iż poprzedni kolor jak się spłukał to był zupełnie mysi, ufarbowałam włosy farbą Garniera 100% Color "Złocisty jasny brąz". Już minęło trochę czasu i kolor się nieco spłukał, ale ja nie mogę patrzeć na swoje odbicie w lustrze Ciemniejsze kolory włosów niezmiernie mi się podobają, ale z innym kolorem włosów niż blond nie czuję się sobą.

Boję się, że potrzebna byłaby dekoloryzacja, żebym mogła wrócić do blondu, a tej bardzo chciałabym uniknąć, bo zapuszczam włosy, które rosną mi bardzo wolno (najwyżej 1cm na miesiąc, chociaż używam przyspieszaczy) i nie wybaczyłabym sobie, gdybym przez dekoloryzację zniszczyła sobie włosy. Czy, jeśli zastosowałam 1 raz szampon koloryzujący i 1 raz trwałą farbę, dekoloryzacja byłaby konieczna?

W załączniku- kolor włosów sprzed 3 tygodni.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując