Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-07, 15:31   #473
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
to już wiem o jakie zaczerwienienie chodzi, ja tak jak Iv3, mam po większości toników i mleczkach do demakijażu, ale akurat po żelu NUNO, o dziwo nic takiego mnie nie spotkało, zero zaczerwień. z tym, że mam dokładnie tak samo, że to zaczerwienienie znika, ale gdzieś tak po ok. 20 do 30minut. w sumie na tonik ogórkowy nie narzekam, to może i się skuszę na mleczko

mój ostatni zakup to mydło w płynie oliwkowe, zawsze mi się kojarzy z wakacjami. zapach jest świetny, idealny na te obecne upały bo akurat skończyłam słodszy żel z Palmolive mleko i miód.

w ogóle w rossmanie jest teraz promocja na te żele, są po 4.49
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=22...0&prId=20156#2
Kupiłam sobie w tej promocji mydło kakaowe Wahałam się między nim a oliwkowym, no bo kakaowe to bardziej na zimę, ma taki ciepły, słodki i rozgrzewający zapach, więc lepiej by się sprawdził zimą... Oliwka wprost wymarzona na lato, bo ma świeży i orzeźwiający zapach... No ale wyboru dokonał za mnie los Po prostu nigdzie nie było już mydła oliwkowego tylko kakaowe (z tych co mnie interesowały ) Byłam chyba w 4 Rossmanach i albo nie było w ogóle żadnych mydeł ziajowych albo na półce stały ostatnie sztuki maziajek (guma balonowa). Więc jak trafiło się co innego niż maziajki i buble to wzięłam, bo by mi w końcu wszystko wykupili
Do kiedy trwa ta promocja? bo chcę kupić jeszcze jedno mydło (oliwkowe ) a kakao zostawić do jesieni Tak w ogóle to bardzo wydajne są te mydła Kozie Mleko zużywałam przez prawie 5 miesięcy!

A to zaczerwienienie po mleczku to pojawiła się gdy zaczęłam używać go inaczej tzn. mleczko na twarz, nadmiar ścieram płatkiem -> efekt: lekkie szczypanie i lekkie zaczerwienienie, wzmocnione przez tonik, mijające jednak po ok. 10 min
Demakijaż "normalnym" sposobem tzn. mleczko na płatek, przecieram nim twarz -> efekt: zero jakichkolwiek podrażnień...
Naprawdę ciekawi mnie to zjawisko
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując