Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-27, 22:48   #635
cytadela212
Raczkowanie
 
Avatar cytadela212
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 183
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - bardzo szybko, od razu na złotobrązowo.
2. Kolor oczu - ciemnobrązowy (kolor ciemnego piwa), z czarną obwódką wokół tęczówki. Brwi i rzęsy czarne.
3. Piegi - mam na nosie, rudobrązowe.
4. Cera - wydaje mi się, że brzoskwiniowa. Rumienię się na różowo.
5. Naturalny kolor włosów - ciemnobrązowy, w cieniu wyglądają na przygaszone, ale w słońcu mienią się rudawo-złotymi refleksami
6. Kolor ust- coś pomiędzy brzoskwinią, a zgaszoną maliną.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?- Dobrze czuję się w granatach, bordo, szarościach, ciemnych brązach, przygaszonych niebieskim i różowym, czerni. Źle w bieli, żółciach, intensywnych czystych czerwieniach, pomarańczach, zieleniach, a także w pastelowych, w beżach i fioletach wyglądam na chorą.
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? - stanowi kontrastowe tło, nie współgra harmonijnie, ale też nie wyglądam w tym bardzo źle.
9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?- moim zdaniem nie
10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? - tak, ale w sposób umiarkowany, średnio wyglądam w bardzo tzw. "szaro-burych" odcieniach.
11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?- trudno powiedzieć, bo moim zdaniem jeśli chłodne, to nie takie aż "mroźne", jasne i przejrzyste, a raczej przytłumione, szarawe. Podobnie w drugą stronę, jesli ciepłe, to również przytłumione i na pewno nie jasne. W srebrze i w obecności srebra wyglądam źle, w złocie i starym złocie dobrze.
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - wydaje mi się że wtedy "ginę", przytłaczają mnie. Lepiej mi w prostych, jednobarwnych strojach lub z delikatnym wzorem.
cytadela212 jest offline Zgłoś do moderatora