Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie włosów- część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-15, 09:46   #3185
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
dziewczyny...ponad tydzien temu pisalam szukajac kogos kto zakladalby wlosy na micro ringi w Trojmiescie...znalazlam babeczke w Gdyni....miala na swej pro stronce reklame ze doczepia 120 pasemek itp i byla promocja za 650zl zamiast 950 wlosy eropejskie...
Pojechalam i kobitka zalozyla mi te losy na tasmach i przymocowala kazda tasme kilkunastoma ringami...mam 5 tasm i w sumie okolo70 ringow....CO MAM MYSLEC O TEJ METODZIE????Po kilku dniach skora glowy sie przyzwyczaila i juz dobrze mi sie spi ale wlosy sa PASKUDNE w dotyku, sa szorstkie i jak mam kucyk i chwyce male pasemku toreszta wlosow sklejona tez sie podnosi...jak taka zbita kita lisa...
Wiec mam pytanie czy te wlosy sa naturalne?? bo sa szorstkie i mam wrazenie ze kazdy widzi ze sa doczepiane i takie sa nijakieJak je ulepszyc???
Swoje naturalne wloski to mam tak do karku...odrastajacy bob i fryzjer mi je ciut podcieniowal bu=y nie odznaczaly sie tak poziomym cieciem od tych dlugich doczepianych...ech juz sama nie wiem...dotego pomiedzy tasmami swedzi mnie skora glowy...wlosy mam rowno tydzien....

wlosy europejskie to ponoc azjatyckie tak naprawde, ja bym reklamowala tą usluge...

moje wlosy,ktore sama kupilam, azjatyckie nawet po prawie roku tak nie wygladaja...
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora