Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-03, 12:54   #4359
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Dziękuję, dziękuję w imieniu moich róży i rozświetlaczy

I już odpowiadam na pytania:
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Rachelo Fajny zbiór Dwa okrągłe róże w prawym górnym rogu- jaka to firma i kolorki?? Szczególnie w oko wpadł mi ten dolny
Dwa kółka to Ingloty - ten dolny ma nr 100* (czyli z drobinkami). Do niedawna mój ulubieniec, ale coś ostatnio róży mało używam, głównie się rozświetlam.
Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Rachelciu swietna kolecja do makijażu,tak trzymaći widzę,że lubisz naturalne błyszczyki-to tak jak ja-dyskretne
Takie są najlepsze. Jakoś nie widzę siebie z kolorem na ustach - już wystarczy, że mam (cytując rodziców) podbite/zamalowane na czarno oczy. Beż na ustach nie dociąża twarzy, i jest taki naturalny
Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z rózy vipery? Jak z ich trwałością?
Są niesamowicie miękkie - trzeba uważać; ja przyzwyczajona do Inglota i różu YR (to to w białym pudełeczku z puszkiem) zawsze nabieram za dużo... Miękkie, ale mają świetne, naturalne kolory i są trwałe.
Tylko ta wielkość (mały paseczek) trochę niewygodna...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ten róż L'Oreala to Rosewood? mam ten kolor, a ten Twój wygląda podobnie
(...)
błyszczyk natural flux Avonu wygląda na ustach podobnie jak na ustach pani w katalogu?
(...)
czy jesteś zadowolona z pędzla H&M? mogłabyś porównać sephorowy do pudru z tym?
No to po kolei:
Ad.1 - L'Oreal to nr 22 - Nude Apricot. Na zdjęciach na Allegro wyglądał jak herbatnikowy beż, a z niego regularna brzoskwinka. Nie można przesadzić; jest świetlisty i delikatny.

Ad.2 - zabiłaś mnie tym pytaniem, nigdy nie sprawdzałam koloru na zdjęciach - Natural Flux jest w zasadzie przezroczysty (może mleczny?), z milionem mikrych różowych drobinek. Efekt jest bardzo delikatny, w przeciwieństwie do koloru Range of Rose, który jest makabrycznie różowy i rzeczywiście holograficzny.

Ad. 3 - jestem Jest wielki i miękki; szybko nim nakładam puder, łatwo omieść dekolt. Trochę się rozłazi na boki i włosie dość szybko się niszczy - jak go dobiję, to wrócę do sephorowego. Ale służy mi dzielnie.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Spodziewałam się nie wiadomo jakich ilości przez to chowanie się przed rodzicami fajny powiedz proszę jaki efekt dają błyszczyki Vipery? Intensywny - metaliczny? Czy tylko wygląda tak w opakowaniu?
No, dla mnie to i tak dużo. Już nie wydłubywałam z chomiczego pudła tych milionów próbek perfum i odlewek; ale razem robi to wrażenie
I właśnie sobie przypomniałam, że na zdjęciach brakuje jednego błyszczyka - sephorowy czarno-złoty "wisior" - ciężkie to jak jasna cholera, ale sądzę że w samoobronie się przyda.

Aha, pytałaś o Viperę - błyszczyki są dość metaliczne. Ten jaśniejszy daje efekt oszronionych, mokrych ust; ciemniejszy jest bardziej intensywny, wpada w miedź.
Pięknie, słodko pachną i - co najważniejsze - nie mają smaku. Smakowe błyszczyki odpadają u mnie na starcie. Miałam jakiś czas temu Sand Shine z Avonu i nie wytrzymałam, mdliło mnie. Na szczęście te z serii Arabian Glow i Multikolor nie mają smaku.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak Ci służy róż IsaDora (mogłam już Cię o to pytać, ale zaryzykuję i zapytam jeszcze raz)? Łatwo się nim malować? Kolory te róże mają fantastyczne.
Kolor jak dla mnie jest dość ciemny, więc muszę się nim ostrożnie malować - ale tak, kolorystykę IsaDora ma zabójczą
Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
W ogóle to bo naszykowałam się na super duża kolekcję niczym Agi albo Darii, a tu taki skromniutki
Foch!
Chociaż z drugiej strony, to bardzo dziękuję, przynajmniej nie będę miała wyrzutów sumienia, kupując kolejne skarby. Bo przecież nie mam dużo. Wcale nie mam dużo.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ten kwadrat w paski to ten rozświetlacz Sans...coś tam?Jak testowałam go w GC to strasznie błyszczący mi się wydał a tu jakoś tak mniej...
(...)
A Inglot wygląda u umnie jak puste pudełeczko Ciekawa jestem efektu na skórze-biały?srebrny?
Sans Soucis W tym wątku wrzucałam zdjęcie, jaki daje efekt na skórze - w porównaniu do gwiazdki Sephory.

Inglot wyszedł tak na każdym zdjęciu, niestety Pięknie się błyszczy i mieni, taką zimową, srebrzystą bielą. Nie jest zdecydowanie srebrny, ale właśnie biały.
Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Napisz mi, proszę, jak się sprawuje błyszczyk H&M i MaxiLips'y Vipery??

"zabójcza ilość cieni do powiek..."
Vipera, jak wyżej - nie wysuszają, a nawet nawilżają - w każdym razie błyszczyk jest na tyle trwały, że na mrozie nic mi nie grozi
H&M mam chyba z letniej kolekcji - wygląda na beż, ale na ustach go nie widać; fajnie błyszczy, ale nie jest tak trwały.

Co do cieni - no zabójcza, zabójcza
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora