Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie Na Farbe Do Wlosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-23, 07:47   #29
EWELINAMAZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: Uczulenie Na Farbe Do Wlosów

Ja zaczełam malować szamponetkami włosy co jakiś czas, fakt to nie to samo, ale co innego mi pozostaje, radze jednak i na nie robic próbe, po niektórych lekko swedziała mnie skóra głowy, teraz uzywam szamponetek palety gdyz po niej jest super, nic mnie nie swedzi i mam nadzieje ze tak zostanie. Moje uczulenie trwa juz od 5-lat, z zazdrością patrze na pomalowane lśniące włosy..

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Postozowa..
Moje uczulenie pojawiło sie nagle i początkowe niewiadomobyło co to, wyglądałam koszmarnie lekarz mi powiedział ze i tak miałam szczescie ze nie powypadały mi włosy.. Takze moja rada, jesli tak zareagowałas raz, lepiej rób przedfarbowaniem próby uczuleniowe, przynajmniej sprawdzisz i bedziesz spokojniejsza. Ja niestety nie moge malowac włosów, oprócz szamponetek od czasu do czasu moja fryzjerka maluje mi włosy tak jak to sie robi w przypadku balejazy na folii, wczesniej biore lek na alergie- uczulenie wówczas albo nie wystepuje albo jest pare krostek
EWELINAMAZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując