Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy nos się zmienia ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 03:17   #8
niuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 90
Dot.: Czy nos się zmienia ?

Cytat:
Napisane przez Adiel Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to tylko mój brat ma podobny nos do mnie, ale do niego to pasuje i wydaje mi się, że ma jakiś taki zgrabniejszy A tak to każdy ma malutki i taki zgrabny Mi też się przypomina, że jak byłam mała to tylko jakoś mocniej walnęłam nosem w coś i myślałam, że złamany ah ta dziecięca wyobraźnia..

---------- Dopisano o 03:32 ---------- Poprzedni post napisano o 03:28 ----------



Nikt mi nie powiedział, że mam duży czy krzywy nos.. ale jak patrze na koleżanki w szkole to one mają takie malutkie te noski ! a mój taki jakiś duży i z garbkiem się wydaje.. W sumie dostaje wiele komplementów jeśli chodzi o wygląd a na powodzenie nie narzekam.. ALE noo.. przez ten nos próbuje kręcić głową na wszystkie strony, żeby nikt nie widział mojego profilu.. ale jak wiadomo - to nic nie daje.. I w ogóle z profilu wyglądam jak baby-jaga.. Staram się również akceptować ten swój nos.. Ubieram się chyba dobrze, dbam o siebie.. Nie wiem czym mogę oczarować otoczenie. Oczy wydają mi się przeciętne, chociaż.. kilka razy mnie obcy ludzie zaczepili na ulicy i " ale Ty masz piękne oczy.." Niektórzy znajomi też mówią, że chętnie by się zamienili na te oczy, ale ja i tak cały czas mam w głowie ten mój nos.. Przez niego jestem wstydliwa, mam niską samoocenę i w ogóle tak jakoś źle się czuje przy innych wyższych i ładniejszych dziewczynach.. ( mam 165 cm wzrostu.. więc o wyższą nie trudno ) eh.. czuje się jak taki za przeproszeniem kurdupel z okropnym nosem.. ah, wygadałam się. Tak czy inaczej, dziękuję za pocieszenie ;*
no już nie przesadzaj kobitko,aż taka mała nie jesteś
__________________
'Siedzę na dachu i bawie się powietrzem'



chudne ..próbuje .
66 65 62 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54
zapuszczam włoski
niuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując