Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-02, 14:35   #23
magmaran
Raczkowanie
 
Avatar magmaran
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 98
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Możliwe, ale wspominasz o idealnych proporcjach ciała. W takim razie dziewczyna o wzroście 1,60m i długich nogach, z pewnością nie będzie miała równych proporcji

Ja myślę, że wzrost głównie nie decyduje o tym, kto jest lepsza, a kto jest gorsza. Są śliczne inteligentne kobitki o wzroście 1,55m i są takie również o wzroście 1,75m - każda z nich ma równe szanse u faceta o wzroście powiedzmy 1,80m. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a w takiej chwili mało prawdopodobne, by mężczyzna decydował o tym, która jest lepsza pod względem wzrostu.

Ja mierzę 188cm. Wzrost mega wysoki. Jednak kompleksy wywołać probowali nie mężczyźni, a ... kobiety Wciąż pamiętam słowa od "koleżanek" z gimnazjum: "Ty taaaaka duża. Nie masz szans u nikogo. Będziesz miała ciężkie życie". Na każdym kroku mi dokuczały. A ja się tym zbytnio nie przejmowałam. A powodzenie u mężczyzn, nawet niższych, mam A mój TŻ (o wzroście 202cm) jest o mnie zazdrosny

We mnie też próbowały koleżanki niższe wywoływać kompleksy, powtarzając wciąż, że jestem bardzo wysoka, "długa", itp. (mam 170 cm) ale ja im uparcie powtarzam, że mój wzrost jest mega wymiarowy. A bardzo wysokie są kobiety powyżej 180 cm , a nie 170. Wg mnie to czysta złośliwość z ich strony.
__________________

magmaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując