Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-10, 21:23   #1390
VeniceQueen
Raczkowanie
 
Avatar VeniceQueen
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 57
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, że limitka z końca 2010 Ciekawił mnie efekt, bo nie byłam w Marionaud ostatnio, żeby je pomacać własnoręcznie. A kusza, oj kuszą.

A masz porównanie z jakimiś innymi?? Bo ja mam teraz Beige Chic, Pink Fresh, Gold Temptation i 2 prasowane i zastanawia mnie, czy one są bardziej błyszczące jak zawsze w limitkach, czy mniej błyszczące, jak BC czy PF
Są delikatnie błyszczące. Wydaje mi się że daleko im do Beige Chic czy Pink Fresh, natomiast Gold Temptation ma chyba stosunkowo więcej połyskujących kuleczek. Z drugiej strony te perłowo-złote kuleczki w Perles D'Or są zdecydowanie mniej zbite niż odcienie różu i fioletu, łatwiej je nabrac na pędzel więc i efekt może mimo wszystko być całkiem zbliżony. Chociaż jak pisałam, nie jest on nachalny ale z bliska można podziwiać pięknie rozświetloną cerę.

Polecam na nie spojrzeć przy najbliższej wizycie w perfumerii ale ponieważ masz już piękną kolekcję to odradzam zakupu
Chociaż są śliczne. Już jestem ciekawa co zaprezentują na przyszły holiday season!
VeniceQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując