Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2015 część 11!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 19:12   #50
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Dopoki nie poszlam do braffitierki to sama kupowalam stanimi na rozmiar B. A okazalo sie ze mam D w ogolel staniki kupowane czy w marketach czy na rynku lub w sklepach typu pepco to chyba nie maja takiego rozmiaru jak powinny miec? Kiedys w tesco z ciekawosci patrzylam w tesco ma stanimi to tam rozmiar B to jakis wieeelki byl.
Oczywiście, że nie mają.

Raz, że rozmiarówka nie jest ujednolicona, z jednej firmy może pasować rozmiar 75D, z innej odpowiedni będzie 75E, choć jeśli staniki są szyte i mierzone profesjonalnie, to zazwyczaj będą to sąsiednie rozmiary, a nie sytuacja, że noszę 75D, a z marketu mam stanik 80B i też jest dobry. Taki stanik faktycznie może być dobry, ale na pewno nie jest w takim rozmiarze, o jakim mówi metka, dlatego bez przymiarki nie ma co kupować, jeśli nie zna się staników danej firmy.

A dwa, to właśnie nie wiem czym się kierują producenci tych tańszych staników, dostępnych na targach i tego typu miejscach... Bo często nie znajdzie się większej miseczki niż D, a ona sama najczęściej przypisana jest do obwodu 80 lub 85, rzadko do mniejszych. I według takiej skali to faktycznie wychodzi na to, że połowa lub większość kobiet ma rozmiar B, a jak masz D to znaczy, że ogólnie rozmiar Twoich ciuchów to minimum 42
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2017-03-27 o 19:13
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora