Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 20:56   #1809
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
Ja za to widziałam dzisiaj w Naturze w Gdańsku przeceniony na 5,99 czarny żelowy eye-liner, który przeceniony był jedynie dlatego, że nie było nakrętki

Liner był przykryty jedynie folią spożywyczą
Ja nie wiem jak coś takiego można dopuszczać do sprzedaży
hahah w której Naturze? Muszę wiedzieć, gdzie nie chodzić
Cytat:
Napisane przez agkz Pokaż wiadomość
Kolory Glam Nude piękne, no ale co z tego jak smużą i wytrzymują max kilka godzin.
Ja mam dzisiaj Iced Latte i już rano porobiły się odpryski. Fakt, że bez topu, ale już mnie to zaczyna męczyć.

A przy okazji polećcie proszę jakiś dobry top, który przedużałby trwałość lakierów Essence i Catrice. Próbowałam już różnych i wciąż... szukam ideału
naprawdę kilka godzin?
mi też lakiery średnio się trzymają, ale o dziwo mam dziś 3dniowy manikiur lakierem z essence i wygląda bardzo dobrze
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;32776002]ciemnoszary 35 Movie Star nadaje się znakomicie [/QUOTE]
przepiękny
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Dobra, zostanę pewnie zlinczowana, ale jakoś mi się te lakiery nude glam nie podobają. Najlepszy efekt nude daje jak dla mnie odzywka 8in1 z Eveline, a po tego wzmacnia paznokcie i szybko schnie To tak jakby mieć odżywkę i piękny lakier w jednym

Jakoś nie chce mi się malować trzech warstw nudziaka, czerwienie to co innego.

Kupiłam circus confetti i środkowy cień z Circus Circus.
ooo tak ja też bardzo lubię odzywkę eveline 8w1
Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
A mnie się Circus Confetti podoba na ciemniejszych lakierach. Na jaśniejszych już bardzo średnio
mi też
najlepsze jest to ze mam CC, a ani razu nie pomalowałam nim paznokci jakoś nie było okazji
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora