Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje i olejki do włosów część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 09:30   #2266
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Moje nie są spokrewnione, dla nas idealna liczba kotów to dwa, ale znaleźliśmy taką małą wyrzuconą bidę i mamy trójkę
Kot z avatara to Bazyl, mówimy do niego "kocie" (skrót od "kocham cię" ) i na to reaguje, po obejrzeniu "Frankieweenie" nazywamy go Pusiaczkiem
Kotka to "kociczka", a znajda "mały kotek" (ma 1,5 roku już :P) ewentualnie do męża mówię "Twój kotek", bo są bardzo zżyci.
Także ten... moje nie mają imion
Mój najkochańszy kotek, też znajda, którego miałam kilka miesięcy i niestety wpadł pod samochód nazywał się Skarpeta, bo kradł nam skarpetki i biegał z nimi po całym domu słodko gruchając do siebie

A żeby nie było offtopu, to nawiążę jeszcze do tytułu wątku pytaniem: ciekawe, co koty myślą, gdy widzą, jak nakładamy sobie olejki na włosy
Ten z avatara to jest prze kochany
Ojej szkoda tej Twojej Skarpety moją Modelkę też niestety potrącił samochód,a to był taki kotek,że uwielbiał stawać na dwóch łapkach dlatego też wołaliśmy na nią modelka

Moje koty jak nakładam olejki i różne cuda wianki na włosy to siedzą ze mną w łazience i patrzą a kiedy zamykam drzwi do łazienki to koczują przed zresztą te łobuzy uwielbiają spać we wannie na koszu na ubrania łazienka to coś to sobie ostatnio upodobały

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
Ja za kotami szaleje od małego Rozmawiasz z prawdziwą 100% kociarą !!!
Teraz mam dwa : Mrumru i Czarnulke niestety już nie u siebie, bo mieszkanie wynajmowane Nie mogę się doczekać, bo w przyszłym tygodniu do nich jadę



Cieszę się

Zapomniałam dodać, że po kilku godzinach włosy wyglądały jeszcze lepiej niż odrazu po wyschnięciu
aaa to się i Mrumru i Czarnulka ucieszy jak Cię zobaczą kociaki są strasznie wdzięczne
Możesz pogłaskać je ode mnie

Jak wróciłam do domu to byłam naprawdę w szoku,że włosy wyglądają tak dobrze że też wcześniej nie słyszałam o tym olejku.
Dziękować Tobie bardzo
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując