Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-19, 15:18   #1157
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie wiem, może za dużo tego cienia naładowałam .
Moje powieki nie są suche, ale jakoś specjalnie przetłuszczające też nie. Dotąd nie miałam takich przygód z cieniami kremowymi - np. cienie Armaniego mogę ładować kilka warstw i nic takiego nigdy się nie zdarzyło.
Będę jeszcze kombinować, bo sam kolor Dusty Pink bardzo fajny i ładnie skomponował mi się z Narsowym Lhasa.
Haha, ja wczoraj miałam na powiekach Dusky Mauve z Lhasą właśnie Lhasa to chyba mój "cień życia", po prostu kocham ten kolor; nawet zrobiłam sobie zapas, bo oczywiście go wycofali

Może spróbuj pokombinować z innymi bazami/Paint Potami? Faktem jest, że te cienie są dość sheer z założenia i próby dokładania kolejnych warstw mogą okazać się karkołomne. Ja zwykle daję jedną, rozcieram palcem, a potem dokładam jeszcze ociupinę i tyle wystarcza, a potem nic się z tym nie dzieje. Tinty Armaniego rzeczywiście można ładować do oporu, bez żadnego ryzyka No ale to kompletnie inna konsystencja cienia, Burberry są dużo bardziej kremowe i nie zasychają aż tak na beton.
vine jest offline Zgłoś do moderatora