Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże Eowiny - porady i propozycje :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-06, 11:05   #14
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Makijaże Eowiny - porady i propozycje :)

W przypadku zielonych oczu zdecydowanie polecam zieleń (swoistego rodzaju paradoks ), ale bliżej do khaki (jeśli oczy typu "kociego")niż klasyczna zieleń - sama jestem tego dowodem

Moje spostrzerzenia to też:
miedziane, pomarańczowe, morelowe, czerwienie, żółcie przy zielonych oczach

A błąd:
podkład różowawy przy żółtawym ciele - dziwacznie to wygląda. Dowód - moja siostra. Jasna, o zimnym typie (pani zima zmieszana z latem), której doradzono zimny podkład (sic!) tymczasem ma ciepłą, żółtawą skórę - wygląda to źle (no, ale makijażystka nie może się mylić - może - u mnie się też w pewnej kwestii pomyliła - zielone cienie i kredka do brwi ). To róż jest sposobem na ożywienie, nie podkład

A moje osobiste spostrzeżenie: dobieramy podkład do koloru/ jasności szyi nie twarzy. Ja mam z natury ciemniejszą twarz od szyi, więc klasykiem jest tekst "ten podkład będzie dla pani za jasny " Tymczasem w jasnym, a nawet bardzo jasnym - Alabaster z Bobbiego wyglądam bardzo dobrze. Moja jasność to NC10 / NC5 w MAC (o ile taki numer wypuszczą z podkładów).

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2012-01-06 o 11:07
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora