Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-31, 13:23   #3754
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Może dlatego, że naturalnie większość ludzi ma jednak czarne/prawie czarne rzęsy. Wg mnie brązowe i grafitowe tusze ładnie wyglądają raczej u zgaszonych typów, ale to tylko moje zdanie . Z tego co kojarzę jesteś jakimś kontrastowym prawda?
BS, ale nie mam czarnej ani nawet ciemnej oprawy oczu. Rzęsy i brwi mam brązowe, raczej ciepłe. Po prostu zdziwiło mnie to, że w czerni jestem kontrastowa i mi to pasuje, mimo że naturalne kolory (oko, oprawa, włosy) takie nie są. Ja ogólnie dość łagodnie wyglądam, kontrast mam średni, ale ładnie mi w czystych kolorach, więc określiłam się jako BS.
Ten brązowy tusz pasuje, ale nic pięknego nie robi. Zlewa się, tak samo jak pastelowe szminki i cienie.
Pasuje za to niebieski (fioletowy jest ok, ale trochę wyciąga zaczerwienienia powiek), ładnie podkreśla oko, widzę wtedy, że tęczówkę mam ciepłą

Ogólnie odkryłam wściekłe, ale ciepławe róże, i oficjalnie stwierdzam, że to chyba nawet lepszy kolor dla mnie jako BS niże moje ukochane niebieskości.
Kocham też szary, ale efektu wow nie ma, nawet jeśli to "mój" odcień. Ot, neutral, i tyle.
Brązy tylko jako dodatki, mam okulary przeciwsłneczne w tym kolorze. Mogą być kolczyki, pasek, bransoletka, ale nic więcej.
Dobrze w dość ciemnym czarnym, byle nie spranym, ale i nie głebokim.

To takie małe wskazówki, choć oczywiście u każdej BS to nie musi się zgadzać.
Czasem grzeszę kolorami DA i TW, bo je kocham, są dla mnie najpiękniejsze.

Od zgaszonych typom Czystym polecam trzymać się z daleka.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora