Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokcie żelowe.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-16, 18:49   #1
Magdalena1996
Przyczajenie
 
Avatar Magdalena1996
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9

Paznokcie żelowe.


Witam Nie wiem czy jest gdzieś taki jakiś temat podobny do tego, bo przeszukałam już cały internet dlatego chciałam zapytać o pewne kwestie. Jako że jestem totalnym laikiem i nie wiem nic o robieniu paznokci żelowych chciałam zapytać o jakiś krótki poradnik (?) który pomógłby mi zrozumieć proces tworzenia paznokci żelowych. Robiłam już (w domu) paznokcie hybrydowe, niestety nie wiedziałam jaki zestaw kupić na allegro, i trafiło się że kupiłam bubel (o ile lampa wydaje się być okej, bo jest uv 36w, tak lakiery i baza/top to masakra) nie marnując już pieniedzy na specyfiki chciałabym spróbować innej metody robienia paznokci (oczywiście nie rezygnując z paznokci hybrydowych) Powoli chciałabym wdrążyć się w proces tworzenia pazurków, ponieważ w przyszłości wybieram się do szkoły policealnej aby zdobyć zawód kosmetyczki, i wykonać kursy uprawniające do tworzenia paznokci profesjonalnie.
Czy mógłby ktoś po krótce, wyjaśnić mi jakie żele trzeba kupić, i jak wygląda proces tworzenia paznokci żelowych ?
Uprzejmie dziękuję za wszelkie porady
Magdalena1996 jest offline Zgłoś do moderatora