Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle w dłoń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 12:52   #20
inezkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Pędzle w dłoń

Jak wiadomo - pędzle do makijażu to niezbędnik w perfekcyjnym wykonaniu... Kobiety które chcą mieć wspaniały makijaż - warto by zainwestowały w "PĘDZLE DO MAKIJAŻU"
W swojej pracy, wizażystki - wykorzystują pędzle do makijażu niemalże codziennie. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie tylko osoby pracujące w zawodzie mogą z powodzeniem używać pędzli wykonując makijaż w domu - przed lustrem – i że wykorzystanie takich „narzędzi” może przynieść dużo lepsze efekty niż nakładanie kosmetyków zwykłymi patyczkami, aplikatorami, bądź gąbeczkami, które standardowo dołączane są do opakowań... Hmm - Dlaczego to piszę? - ponieważ przekonałam się i Ja - dlatego chciałabym namówić was dziewczyny do kupna pędzli - gdyż te osoby które ich nie mają - od razu będą zdziwione - po zakupie pędzli - jak można zrobić rewelacyjny makijaż tymi narzędziami... Mogę wam polecić wspaniałą i godną polecenia firmę „Maestro”. Zakresem działalności spółki „Maestro” sc jest produkcja pędzli przeznaczonych do przemysłu kosmetycznego: pędzli artystycznych, pędzli do zdobienia , pędzli dentystycznych oraz pędzli do zastosowania w wielu innych dziedzinach... Więc jak sami widzicie w swojej ofercie posiadają bogatą gamę pędzli. Zajmują się tylko i wyłącznie nimi... Mają dobrą jakość produktu. Do wyrobu pędzli firmy „Maestro” wykorzystywane są wyłącznie urządzenia i materiały najwyższej światowej jakości, co w połączeniu z długoletnim doświadczeniem - gwarantują Klientom zadowolenie z produktu. Firma ta zajmuje się pędzlami które są wykonane z naturalnego włosia jak i również z syntetycznego... są najwyższej jakości! Włosy są miękkie - przez co nie powodują podrażnień. Elastyczne i gładkie - co umożliwiają precyzyjne rozprowadzenie kosmetyków. Nie wypada z nich włosie - co jest to bardzo ważne. Kształt rączek - jest wykonany tak aby klient czerpał przyjemność z ich użytkowania - co jak wiadomo jest to też bardzo ważne. Pędzle są naprawdę dobrej jakości - moje znajome je zakupiły i są naprawdę godne polecenia!!! Można wykonać nimi szybko i precyzyjnie ładny makijaż, efekt jest super!!! Plus za eleganckie etui i staranność wykonania pędzli. Super zakup do prywatnego, domowego użytku. Więc z czystym sumieniem wam je polecam! Dla zainteresowanych podam linka:

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2011-01-20 o 14:13
inezkaaa jest offline Zgłoś do moderatora