Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 20:25   #3724
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
20 moze byc
no mamy jej juz dosyc bo codziennie przychodzi pod byle pretekstemco prawda posiedzi do godzinki i idzie..jutro sie przeprowadza i chciala zeby tz jej pomogl przewiezc rzeczy niestety nie zgodzil sie bo wieczorem wraca do domu padniety i jeszcze bedzie po nocach ja przeprowadzal ocipiala
przyszla jak tz juz byl w domu ale szykowal sie wlasnie do wyjscia bo ma jakies spotkanie i ma byc na 22 ,a ona juz poszla
dzielnie znosimy jej wizyty, i mimo ze tz zwraca jej uwage, ze za czesto przychodzi i przeszkadza ,to ona pod pretekstem ,ze do wnukado takich ludzi nic nie dociera


aniolek zaakceptuje zaproszenie twoje, bo jednak troche juz piszesz z namiale narazie nikogo wiecej
bo nie lubie jak osoby niektore wchodza, kilka postow napisza wysylaja zaproszenie zeby zobaczyc foty i znikaja
dokładnie

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zregenerowala to spojrz raz jeszcze na moje czarne wlosy
ona jest dobra ,jak wiekszosc latwo dosteepnych masek ale wtedy ja o tym nie wiedzialam

chociaz mi marzy sie teraz jakas maska z matrixamaja fajna serie
ale musialabym obczaic sklad, bo w ciemno nie kupuje
obczaj i daj znać skusiłabym się na coś profesjonalnego

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

w ogóle to jestem zadowolona z tego podkładu Astora tyle godzin na imprezce wytrzymał bez poprawek! bez świecenia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora