Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 21:09   #3732
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pochwal sie efektem ale bedzie dobrze, ja to wiem

caskada- tylko i wylacznie blond i obecna wersja jest najlepsza forever nie obraz sie ale w tamtych bylo strasznie... takie moje zdanie, jestem szczera.

pochwalę







Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję Dziewczyny za opinię co do włosów

Enchuś przyznam się, że korci mnie też ten Wbis ale zobaczę jak się będzie zachowywał ten kolor, jeśli za bardzo się nie wypłucze i nie rozjaśni to przy nim zostanę, a jeśli nie to capnę Wbisa

wróciłam z zakupów, czuję niedosyt, ale co się odwlecze to...


Bunny
pomadka jest naprawdę fajna no i taniocha, 9 zł bez podkładu z tej mojej ochronnej pomadki, kolor jest bardziej nasycony, wpada nawet w lekką fuksję, przynajmniej na moich ustach (bo u tej Pauli, na której blogu wyczaiłam tę pomadkę, kolor jest taki delikatny, więc zależy od koloru ust )

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Lavia - też myślałam nad tym Garnierem tym i beżowym, ale w końcu wzięłam Viking, bo jeszcze nigdy L'Orealem nie robiłam

Pomadka świetna daje delikatny efekt

ja z kolei prawie cały czas wcześnie lorealem robiłam a teraz się na Garniera przerzucam...ale nie wiem czy mi to wyjdzie na dobre.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora