Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 11:35   #3140
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Dobry!
Dziewczyny, czytam Was i czytam ale nie mogę doczytać
Potrzebuję rady.
Od ok. 2 miesięcy stosuję tonik PHA oraz serum flavo-c. Tonik na noc (potem krem) a serum na dzień (też przed kremem).
Jestem adowolona z efektów mimo poczatkowych podrżnień. W tej chwili mogę używać toniku codziennie i jest w porządku.
Produkty mi się kończą i próbuję coś zamówić ale niestety nie mam wystarczającej wiedzy co robić dalej. Chciałabym też poza oczyszczeniem cery, pozbyciem się przebarwień o zaskórników, powalczyć ze zmarszczkami, więc pomyślałam o retinolu.
Z tego, co doczytałam to dla mojej bardz wrażliwej i bardzo suchej skóry powinnam zacząć od kremu regenerującego 0,35%. Doradźcie tylko czy mogę używać daej toniku PHA i serum? Myślałam o toniku na noc plus krem z retonilem a rano serum i później krem (oczywiście bez retinolu). \Co myślicie?
Myślę, że możesz zostać przy toniku i serum, jednakże ja dokupiłabym jeszcze jakiś hydrolat na zmianę z tonikiem PHA na wszelki wypadek, gdyby PHA razem z retinolem codziennie podrażniał jednak skórę.
Ja obecnie używam serum oliwkowego z retinolem i naprzemiennie wieczorem toniku PHA z hydrolatem oliwkowym. Na dzień hydrolat z kocanki i serum SAP z ZSK, bo flavo z BU mnie podrażniał i ogólnie miałam po nim masakrę na twarzy brrr Czasami zastępuję w/w pielęgnację olejem z kocanki + żel hialuronowy + czasami ekstrakt na naczynka z zsk i sprawdza się to bardzo dobrze. Na podrażnienia proponuję Ci zaopatrzyć się również w niacynamid, ja dodaję do hydrolatu na dzień lub czasami bezpośrednio na skórę.
Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując