Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-21, 07:52   #2778
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
U mnie też orgasm na twarzy. Całkiem fajny Chyba nawet kiedyś miałam odpowiednik burżujka ale one szybko twardnialy. Zastanawiam się czy bad Day day może trwać miesiąc, bo tak to u mnie wygląda teraz
U mnie niestety też już tyle trwa
Bogdan znika i wprowadza się Janusz do tego wiecznie zapuchniete i czerwone oczy przez zatoki
Ale kiedyś musi minąć i znowu będę piękna
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
To moja druga szminka z Diora, mam jeszcze jedną Addict, też fajna, ale taka bardziej balsamowata.
A nie Narzekasz na trwałość? Miałam z 2 różnych serii z 2 lata temu i znikały po 5 minutach :szok:
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Podobny do Twojego

Będę miała okazję wypróbować

Od kilku dni używam tylko korektor NW15 i na to neverowy puder, bo robię makeup jak jest jeszcze ciemnawo i nie chcę ryzykować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę że możesz tylko z korektorem chodzić, ja ostatnio to chyba z papierową torba na głowie powinnam
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Hahah, tak samo mądra jak i śliczna

Korinko musisz zgłosić urlop na żądanie najpóźniej chwilę przed momentem, w którym jutro powinnaś rozpocząć pracę. Ważne: przed tym momentem, a nie po. Dzisiaj wieczorem będzie jak najbardziej okej
Forma nie jest nigdzie określona, przyjmuje się, że telefon, albo sms wystarczy. Sms ma jedną zaletę: będziesz miała dowód, że zgłosiłaś i kiedy zgłosiłaś

Polecę po pomadki płynne pod warunkiem, że uda mi się je nabyć w cywilizowanych warunkach (albo zamówię przez net). Różyk burżujski mam jeden (nie wiem czy nie ten orgazmowy) i mam wrażenie, że na mnie go w ogóle nie widać. Leży

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------



Dokładnie, u mnie też jest efekt łaaaał, choć rzęs nie mam w tej chwili najfajniejszych
A masz może kontigo w pobliżu? W tamtym toku kupiłam jakoś w tym okresie te pomadki na -70 i ponoć znowu ma być akcja nie długo

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Ma się wyczucie. Laskowatości nie mierzy się rozmiarem. Albo się laską jest albo się nie jest a Ty jesteś i tego się trzymamy.

Bardzo mądrze powiedziane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora