Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - oJCIEC NIECHCE UTRZYMYWAC KONTAKTU Z DZIECKIEM -NAMAWIAC CZY NIE??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-19, 06:42   #21
plafik
Raczkowanie
 
Avatar plafik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 44
Dot.: oJCIEC NIECHCE UTRZYMYWAC KONTAKTU Z DZIECKIEM -NAMAWIAC CZY NIE??

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Dziekuje za wszytsko!Juz nie bede prosila ojca o spotkania z Malym!Teraz jego rodzina sobie o nas przypomniala...tzn dziadkowie i ciocia...Dziadkowie jeszcze Kuby nie widzieli!!
Nasza sytuacja była bardzo podobna. Nagle siostry ojca Filipka, matka przypomnieli sobie o nim, chcieli przychodzic. najpierw sie zgadzalam, ale potem wyszlo, ze bylo im to potrzebne, bo planowali wytoczyc mi sprawe. i zeczywiscie, potem w sadzie nie moglam powiedziec ze nie intwresowali sie chlopcem. tak wlasnie probowali wymusic na mnie odwiedziny cotygodniowe w ich domu bez mojej obecnosci. nie udalo im sie i byl spokoj. ale potem znowu zapragneli uczestniczyć w życiu Filipa. Nie zgodziłam się na to, więc pare razy zrobili mi scene na ulicy ( podlatywala zaplakana babcia krzycząc najgłośniej jak sie da ze ona caly czas tak strasznie filipa kocha a ja zla matka odebralam go na sile! ojcu a teraz im to robie) nie zlamalam się i teraz jest spokoj. Okazało się że chcieli udowodnić mi że jestem złą matką, odebrać mi dziecko i zarządać alimentów! Już się babcia odkochala. Nie mówie że u was musi być tak samo, ale pamiętaj jego rodzina ZAWSZE będzie po jego stronie. Oni nie myślą o dziecku, tylko o jego ojcu. niestety
__________________
plafik
plafik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując