Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-12, 14:52   #2
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: ciemny lodowy blond 7.13 loreal excell

Hmmm nie wiem co Ci napisac ... widze ze napalilas sie na ta farbe naciagnieta reklamą lub obrazkiem włosow pani z opakownia... muszę cie rozczarowac - na rozjasnionych wlosach do platynowego blondu wyjda Ci BRĄZOWE. Niestety, doswiadczylam tego na wlasnej skorze (a raczej włosach). Miałam rozjasnione do bardzo bardzo jasnego blondu (moje naturalne wlosy to takie typowo polski mysi średni blond, na dodaatek moje brwi i rzęsy są tak jasne ze nie bylo ich widac, a kontrast miedzy nimi a wlosami byl mimo wszystko duzy, dlatego postanowilam kiedys rozjasnic wlosy). Znudzily mi sie odrosty, zniszczone wlosy itp dlatego tak jak Ty postawilam na nową farbe L'Oreala Excell 10 tylko ze w kolorze...
bardzo bardzo jasny lodowy blond (9.13 z tego co pamietam) i co??? i po 5 minutach musialam zmyc bo byly takie ciemne!bardzo ciemne... Na dodatek nie chcialo sie wyplukac:/ Zdjecia nie mam, bo sama rozumiesz jak najszybciej rozjasnilam wlosy bo wygladalam strasznie fatalnie, jak truposz - jestem blada, prawie niewidoczne rzesy i brwi i ciemnobrązowe włosy. Skoro na moich wlosach bardzo bardzo jasny lodowy blond wyszedl tak ciemno to Tobie ten Twoj napewno taki wyjdzie. Mozesz pofarbowac ale ostrzegam - zebys nie byla rozczarowana i miej na uwadze ze tak moze sie stac.
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując